Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Punkt konsultacyjno-informacyjny w ramach programu "Czyste Powietrze"

8 maja 2024

PUNKT KONSULTACYJNO-INFORMACYJNY

Przejdź do - #Mazowszepomaga

#Mazowszepomaga

6 czerwca 2024

2 czerwca 2024 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury w Rozbitym Kamieniu odbył się piękny występ Zespołu Pieśni i Tańca Sokołowianie. Organizatorami wydarzenia była Gminna Rada Seniorów w Bielanach wraz z Gminą Bielany. Było to niezwykłe widowisko, Seniorzy którzy byli odbiorcami świetnie się bawili, co dowodem na to były nieustające owację.

 

Czytaj więcej o: #Mazowszepomaga

Dzień Uśmiechu

22 maja 2024

Plakat w kolorze fioletowo niebieskim, po lewej stronie: piątek 31 maja godz. 17.00; po prawej bilety do pobrania w urzędzie gminy Bielany, wstęp wolny. Poniżej tytuł: Dzień Uśmiechu, poniżej: Kabaret Paranienormalni i zdjęcie artystów. Na dole plakatu wymieniony współorganizator: Samorząd Województwa Mazowieckiego

Przejdź do - O G Ł O S Z E N I E

O G Ł O S Z E N I E

21 maja 2024

                   Na podstawie uchwały Nr L/257/2022 Rady Gminy Bielany z dnia 21 lipca 2022 roku w sprawie powołania Gminnej Rady Seniorów w Bielanach uprzejmie informuję, iż w dniu 22 maja 2024 r. (środa) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej (pokój nr 5) Urzędu Gminy odbędzie się spotkanie mieszkańców Gminy Bielany poświęcone wyborom kandydatów na członków Gminnej Rady Seniorów.

                                                                        

                                                                                                                                                                Wójt Gminy Bielany

 

                                                                                                                                       / - / Zbigniew Woźniak

Konkurs "To nasz kabaret"

9 maja 2024

Na różowym kolorowym tle po lewej stronie na górze znajduje się logo 25 lat samorządu województwa mazowieckiego, pod nim herb Gminy Bielany , obok oczy i uszy rozrzucone po plakacie. Po lewej stronie znajduje się napis konkurs- zgłoszenia do 24 maja 2024 r. Na środku:

Bezpłatna kastracja i sterylizacja

17 kwietnia 2024

Na górze 2x logo samorządu województwa mazowieckiego, poniżej zdjęcie psa i kota, obok napis: Zadanie „Zapobieganie bezdomności zwierząt w gminie Bielany” w ramach „Mazowieckiego Programu Wsparcia Zapobiegania Bezdomności Zwierząt – Mazowsze dla zwierząt 2024”,UWAGA ! Rusza akcja bezpłatnej kastracji zwierząt z terenu Gminy Bielany Od 10 kwietnia 2024 r. do 31 sierpnia 2024 r. Urząd Gminy Bielany przyjmuje wnioski Mieszkańców Gminy Bielany o bezpłatną sterylizację, kastrację i znakowanie właścicielskich psów i kotów. Poniżej drugie zdjęcie psa i kota, obok:Zapoznaj się z regulaminem akcji na stronie gminabielany.pl oraz na Facebooku Urzędu Gminy Bielany. Pobierz i złóż wniosek w Urzędzie Gminy (pokój nr 10) Szczegółowe informacje pod numerem Tel. 25/787-80-13 wew.32.Wysokość środków ograniczona ! Dofinansowanie zostanie zapewnione według kolejności zgłoszeń.

Koncert "Będziesz Moją Panią"

7 marca 2024

Konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych

21 lutego 2024

Na białym tle w szare pasy opis: Wójt Gminy Bielany ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w 2024 roku. Obok herb gminy Bielany i poniżej opis:Rodzaj zadań oraz wielkość środków publicznych przeznaczonych na ich realizację: 1) działania wspomagające rozwój społeczności lokalnych – organizacja pikników rodzinnych, festynów, pokazów, koncertów i innych form spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym – 10.000zł; 2) turystyka: organizowanie imprez plenerowych, wycieczek pieszych, rowerowych, - 5.000 zł;  3) działania w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury  i dziedzictwa narodowego – 5.000 zł.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-12-21
Data publikacji:2019-12-21
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:53997